Propojíme vás se světem

Montáže sítí 2G/3G/4G/5G

Jsme špička v montáži telekomunikační techniky

Společně tvoříme sylný tým

Naše služby

Nabízíme práci s vysokou úrovní kvality, spolehlivou domluvou a velmi kvalitním výsledkem.

Věnujeme se pracím souvisejícími s výstavbou a modernizací telekomunikačních sítí (2G/3G/4G i 5G). Provádíme instalaci a modernizaci telekomunikačních technologií, výměnu antén, výměna zdrojů a baterií, poradenství s optimalizací instalace, po následnou integraci systému vč. měření požadovaných hodnot. Práci provádíme za pomocí montážních plošin, jeřábů i horolezeckou technikou.

V současnosti se věnujeme projektům modernizace sítí 3G/LTE v Německu. Máme zkušenosti z instalací a modernizací sítí v ČR, Německu a Švédsku.
Hovoříme plynně anglicky, komunikativně i německy.

Jednoduše

Využíváme nejmodernější technologie, abychom zabezpečily bespečnost dat a bezproblémový chod celého systému.

Rychle

Najít nový náklad nikdy nebylo jednodužší. Tržiště Cargato Vám pomůže najít náklad na vytížení, nebo navázání dlouhodobého contractu.

Spolehlivost

Zamněřujeme se na kvalitu poskytovaných služeb. Vyuříváme mechanismy na odhalení nepoctivých partnerů. S nespolehlivými nespolupracujeme.

Naše reference:

Vybrali jsme několik našich významných zákazníků, pro které jsem realizovali výstavbu.

PRG sweeden (SE)
Weiss+Appetito (DE)
Backbone s.r.o. (CZ)
Infotel, spol. s r.o. (CZ)

Chcete s námi také spolupracovat?

Navyšujte vaše zisky

Tržiště nákladů Cargato vzniklo za účelem pomoci spedičním a logistickým společnostem uspořit náklady a maximalizovat zisky pomocí moderních technologií.

Globální pokrytí

Pracujeme po celé evropě a klademe si za cíl nabýdnout Vám ty nejlepší služby v oblasti kamionové přepravy tak aby zajištění přepravy, nebo vytížení kamionu na trase bylo naprosto snadné.

Vytěžování nákladů

Nestarejte se o vytěžování nákladů. Nově jen zadáte odkud kam pojedete, jak daleko můžete sjed z plánované trasy a o jaké náklady máte zájem. O zbytek se postará inteligentní systém.

Galerie fotek z naší práce:

  Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

  Napište nám

  Chcete nám sdělit svůj názor? Napadlo Vás jak Cargato vylepšit? Narazili jste zde na něco co Vám není jasné? Nebo by jste nám cTo se klidně může stát.

  Nezoufejte 

  Kontakt:

  Adresa:

  Fakturační údaje: